אצלנו בּ B-Friend תצרו
ותגלו את העולם העוצמתי שבכם!

כלל הסדנאות מלוות בקורסי און-ליין,
משחקים ומגוון כלים דיגיטליים

*תוכנית המאושרת במשרד החינוך ומוכרת לתקציב הכלה ותקציב פדגוגי. מס' 5532

סדנאות לאנשי חינוך

משחקים ומבוגרים האומנם?​משחקים ומבוגרים האומנם?​

מפגש אישי פנימי עם העצמי באמצעות משחק, הסדנא מורכבת ממספר מפגשים בהם מתרחשת עבודה סביב ההיכרות עם הילד שבי המביאה לידי ביטוי חלומות, אותנטיות ועוצמה. מתוך הבירור הפנימי תיעשה עבודה על היכולת להיות ספונטני בחינוך, להקשיב לקול הפנימי המדייק אותנו ולפעול בהתאם.

סדנת למידה חברתית רגשית S.E.Lסדנת למידה חברתית רגשית S.E.L

בסדנאות נכיר את B-Friend ככלי ליצירת שפה חברתית.  ניצור את מפת המסע החברתית ונתאמן  בכלי שפותח במיוחד לצורך אימון  של הכישורים החברתיים "חדר הכושר החברתי" ועוד כלים ייחודים שתוכלי כבר היום לעבוד עם התלמידים.

"לחשב מסלול מחדש""לחשב מסלול מחדש"

סדנא הממוקדת בבירור המצפן החינוכי והאישי. סדנא המעוררת שאלות כגון: מהו המניע למסע? ובעיקר מהי הדרך המתאימה עבורי? אלו כלים ודמויות דרושים בהצבת היעדים והגשמתם. בחינה מעמיקה עבור אותם חלומות ראשוניים, אלו שבחרנו לשכוח ועודם מהדהדים באוזנינו ומתוך כך לבנות את הדרך.

דיאלוג של שחרורדיאלוג של שחרור

"your only limit is you" קבוצת שיח המאפשרת בחינה של המראות והחסמים של עצמנו והתקדמות לעבר שיחרורם.

סדנאות לתלמידים המותאמות
לבתי ספר יסודיים וחט"ב

שגרירי B-Friendשגרירי B-Friend

סדנאות שמטרתן ליצור שפה חברתית רגשית בבית הספר. במסגרת הסדנאות התלמידים לומדים להכיר בחוזקות והכוחות שלהם, בנוסף הם לומדים לפתח שיח המבוסס על קבלה, נטול ביקורת ושיפוטיות , לומדים לשיים רגשות ולבטאם. מתאמנים על מיומניות חברתיות דרך התנסות בקבוצה ויוצרים מפת מושגים ייחודית תוך תהליך דינאמי קבוצתי. הסדנאות חוויתיות ונעשות באמצעות כלים אמנותיים ודרמה.

מנהיגות "מהעצמה לעוצמה"

מנהיגות "מהעצמה לעוצמה"

סדנאות שמטרתן להבנות שפה מנהיגותית רגשית בבית הספר על ידי העצמת השגרירים והדגשת עוצמותיהם ביכולת להוביל שינוי חברתי. הקבוצה היא קבוצת מנהיגות. המוקד בסדנא הוא פיתוח שפה חברתית והקשבה פנימית תוך דגש של בנייה ופיתוח מנהיגות המבוססת על ערכים, כוחות וחוזקות, שאיפות, חלומות וכלים להשגתם.

מחרדה לקבלה והכלהמחרדה לקבלה והכלה

"your only limit is you" קבוצת שיח המאפשרת בחינה של המראות והחסמים עם עצמנו במטרה להתקדם לעבר תחושת שחרור והכלה. בשילוב תהליך משמעותי של הכרה בחרדה, דרכים להתמודד איתה ולגלות את העוצמה והחוסן שבכל אחד ואחת.

סדנאות להורים

"ממושלמות לשלמות""ממושלמות לשלמות"

הקשר ההורי עם הצוות החינוכי הוא משמעותי ביותר. הורים מוכלים הם הורים מכילים בסדנא זו נעבד ונקבל את היכולת. "אם טובה דיה" הוא מונח שטבע הפסיכואנליטיקאי וויניקוט. מונח זה בא כדי לתאר את האם המאפשרת התפתחות תקינה לילדה אך עם זאת באופן טבעי חווה לעיתים כישלון.  במהלך הסדנא ההורים יתאמנו על המונח ומתוך כך ילמדו לפתח מקום מכיל וקשוב הן להצלחות והן לתחושת הקושי שעולה במהלך המסע בחינוך ילדיהם. סדנאות אלו יעשו כחלק מתהליך משותף עם צוות בית הספר. 

מהפרעת קשב להקשב"המהפרעת קשב להקשב"ה

זוהי גישה שפותחה ועברה התנסות ואימון במשך 17 שנה וראינו בה הצלחה רבה. בסדנא אנו נכיר, נתאמן ונחווה את התהליך. למי היא מיועדת? להורים לילדים עם הפרעת קשב. מטרת הסדנא: היא לתת כלים ומענה עבור ההורים ולפתח הקשבה וכלים להתמודדות תוך העלאת קונפלקטים ויצירת פתרונות דרך גישת ההקשב"ה.

סדנא לאימון מיומנויות חברתיותסדנא לאימון מיומנויות חברתיות

חוקרים רבים כתבו על השפעת הקשר של ההורה עם ילדו. הורים משפיעים רבות על עיצוב הילד והתפתחותו ולכן מתוך היותם דמויות מפתח יש להם הכוח לאפשר למידה של מיומנויות חברתיות המשפיעות על הדימוי העצמי של הילד ובכלל על חייו. הבשורה הטובה היא שהיעדר כישורים חברתיים הם אינם גזירת גורל. "כישורים" מלשון כושר ניתנים לפיתוח ואימון בדיוק כמו כל שריר אחר בגוף. מטרת הסדנא היא להקנות כלים להורים ולאפשר למידה משמעותית ורכישת ארגז כלים עבורם ועבור ילד.

Open chat
1
היי,
רוצים להתייעץ עם רבקה?
לחצו על כפתור >