אצלנו בּ B-Friend תצרו
ותגלו את העולם העוצמתי שבכם!

כלל הסדנאות מלוות בקורסי און-ליין,
משחקים ומגוון כלים דיגיטליים

*תוכנית המאושרת במשרד החינוך. ניתן להזמין מתקציבי גפ"ן. מס' 5532

סדנאות לתלמידים המותאמות
לבתי ספר יסודיים וחט"ב

ממשבר לחיבור וקבלהממשבר לחיבור וקבלה

ממעגל הדאגה למעגל ההשפעה, איך עושים זאת בזמן כ"כ מורכב וחסר אונים? תמיכה תמיכה תמיכה! אנחנו יצור שנולד חסר אונים ופגש אם שהייתה שם לתת לנו את הצרכים הראשוניים. זהו רישום מוחי עמוק מאוד שקיים בנו. זהו הדבר שאנחנו הכי צריכים כרגע. הרקמה האנושית בנויה מיחסים אנושיים ומאהבה אנושית והחלק הזה נפגע באירוע הקשה הזה. במרחב החוסן הקבוצתי שלנו אנו נוביל תהליך קבוצתי משמעותי. נקדם את החוסן ונעבד את הסיפור האנושי לנרטיב חיובי.

מתחושת העצב לחוסן, מחלימים מהמלחמהמתחושת העצב לחוסן, מחלימים מהמלחמה

שיח רגשי לאחר ובזמן המלחמה בקבוצה ובשיח כיתתי היא אחת הדרכים להתמודד עם המצב. היא להיות בשיח ותהליך מתמיד של קשיבות לתלמידים ולילדים ולכן יצרנו עבורכם סדנא שתוכלו ליצור משמעות ותובנה על המצב. משאבי חוסן נבנים בתהליך מובנה משולב באלמנטיים אומנתיים. הסדנאות יוכלו לבסס את השיח ולמקם אותו במרחב הבטוח שלהם ולהעמיק את התובנות של התלמידים על אף המצוקה והאתגר.

שגרירי B-Friend קבוצות חברתיותשגרירי B-Friend

סדנאות שמטרתן ליצור שפה חברתית רגשית בבית הספר. במסגרת הסדנאות התלמידים לומדים להכיר בחוזקות והכוחות שלהם, בנוסף הם לומדים לפתח שיח המבוסס על קבלה, נטול ביקורת ושיפוטיות , לומדים לשיים רגשות ולבטאם. מתאמנים על מיומניות חברתיות דרך התנסות בקבוצה ויוצרים מפת מושגים ייחודית תוך תהליך דינאמי קבוצתי. הסדנאות חוויתיות ונעשות באמצעות כלים אמנותיים ודרמה.

מנהיגות "מהעצמה לעוצמה"

מנהיגות "מהעצמה לעוצמה"

סדנאות שמטרתן להבנות שפה מנהיגותית רגשית בבית הספר על ידי העצמת השגרירים והדגשת עוצמותיהם ביכולת להוביל שינוי חברתי. הקבוצה היא קבוצת מנהיגות. המוקד בסדנא הוא פיתוח שפה חברתית והקשבה פנימית תוך דגש של בנייה ופיתוח מנהיגות המבוססת על ערכים, כוחות וחוזקות, שאיפות, חלומות וכלים להשגתם.

מחרדה לקבלה והכלהמחרדה לקבלה והכלה

"your only limit is you" קבוצת שיח המאפשרת בחינה של המראות והחסמים עם עצמנו במטרה להתקדם לעבר תחושת שחרור והכלה. בשילוב תהליך משמעותי של הכרה בחרדה, דרכים להתמודד איתה ולגלות את העוצמה והחוסן שבכל אחד ואחת.

סדנאות להורים

ממעגל הדאגה למעגל ההשפעהממעגל הדאגה למעגל ההשפעה

איך עושים זאת בזמן כ"כ מורכב וחסר אונים?
תמיכה תמיכה תמיכה!
אנחנו יצור שנולד חסר אונים ופגש אם שהייתה שם לתת לנו את הצרכים הראשוניים. זהו רישום מוחי עמוק מאוד שקיים בנו. זהו הדבר שאנחנו הכי צריכים כרגע.
הרקמה האנושית בנויה מיחסים אנושיים ומאהבה אנושית והחלק הזה נפגע באירוע הקשה הזה.
במהלך הסדנה נשתף ממקום בטוח. נתאמן על הכלים שמתאימים לנו לעבור את התקופה וניצור את מעגל ההשפעה האישי והבית ספרי.

מהפרעת קשב להקשב"המהפרעת קשב להקשב"ה

זוהי גישה שפותחה ועברה התנסות ואימון במשך 17 שנה וראינו בה הצלחה רבה. בסדנא אנו נכיר, נתאמן ונחווה את התהליך. למי היא מיועדת? להורים לילדים עם הפרעת קשב. מטרת הסדנא: היא לתת כלים ומענה עבור ההורים ולפתח הקשבה וכלים להתמודדות תוך העלאת קונפלקטים ויצירת פתרונות דרך גישת ההקשב"ה.

סדנה לאימון מיומנויות חברתיותסדנה לאימון מיומנויות חברתיות

חוקרים רבים כתבו על השפעת הקשר של ההורה עם ילדו. הורים משפיעים רבות על עיצוב הילד והתפתחותו ולכן מתוך היותם דמויות מפתח יש להם הכוח לאפשר למידה של מיומנויות חברתיות המשפיעות על הדימוי העצמי של הילד ובכלל על חייו. הבשורה הטובה היא שהיעדר כישורים חברתיים הם אינם גזירת גורל. "כישורים" מלשון כושר ניתנים לפיתוח ואימון בדיוק כמו כל שריר אחר בגוף. מטרת הסדנא היא להקנות כלים להורים ולאפשר למידה משמעותית ורכישת ארגז כלים עבורם ועבור ילד.

"ממושלמות לשלמות""ממושלמות לשלמות"

הקשר ההורי עם הצוות החינוכי הוא משמעותי ביותר. הורים מוכלים הם הורים מכילים בסדנא זו נעבד ונקבל את היכולת. "אם טובה דיה" הוא מונח שטבע הפסיכואנליטיקאי וויניקוט. מונח זה בא כדי לתאר את האם המאפשרת התפתחות תקינה לילדה אך עם זאת באופן טבעי חווה לעיתים כישלון.  במהלך הסדנא ההורים יתאמנו על המונח ומתוך כך ילמדו לפתח מקום מכיל וקשוב הן להצלחות והן לתחושת הקושי שעולה במהלך המסע בחינוך ילדיהם. סדנאות אלו יעשו כחלק מתהליך משותף עם צוות בית הספר. 

סדנאות לאנשי חינוך

משחקים ומבוגרים האומנם?​משחקים ומבוגרים האומנם?​

מפגש אישי פנימי עם העצמי באמצעות משחק, הסדנא מורכבת ממספר מפגשים בהם מתרחשת עבודה סביב ההיכרות עם הילד שבי המביאה לידי ביטוי חלומות, אותנטיות ועוצמה. מתוך הבירור הפנימי תיעשה עבודה על היכולת להיות ספונטני בחינוך, להקשיב לקול הפנימי המדייק אותנו ולפעול בהתאם.

סדנת למידה חברתית רגשית S.E.Lסדנת למידה חברתית רגשית S.E.L

בסדנאות נכיר את B-Friend ככלי ליצירת שפה חברתית.  ניצור את מפת המסע החברתית ונתאמן  בכלי שפותח במיוחד לצורך אימון  של הכישורים החברתיים "חדר הכושר החברתי" ועוד כלים ייחודים שתוכלי כבר היום לעבוד עם התלמידים.

"לחשב מסלול מחדש""לחשב מסלול מחדש"

סדנא הממוקדת בבירור המצפן החינוכי והאישי. סדנא המעוררת שאלות כגון: מהו המניע למסע? ובעיקר מהי הדרך המתאימה עבורי? אלו כלים ודמויות דרושים בהצבת היעדים והגשמתם. בחינה מעמיקה עבור אותם חלומות ראשוניים, אלו שבחרנו לשכוח ועודם מהדהדים באוזנינו ומתוך כך לבנות את הדרך.

דיאלוג של שחרורדיאלוג של שחרור

"your only limit is you" קבוצת שיח המאפשרת בחינה של המראות והחסמים של עצמנו והתקדמות לעבר שיחרורם.

ממעגל הדאגה למעגל ההשפעהממעגל הדאגה למעגל ההשפעה

איך עושים זאת בזמן כ"כ מורכב וחסר אונים?
תמיכה תמיכה תמיכה!
אנחנו יצור שנולד חסר אונים ופגש אם שהייתה שם לתת לנו את הצרכים הראשוניים. זהו רישום מוחי עמוק מאוד שקיים בנו. זהו הדבר שאנחנו הכי צריכים כרגע.
הרקמה האנושית בנויה מיחסים אנושיים ומאהבה אנושית והחלק הזה נפגע באירוע הקשה הזה.
במהלך הסדנה נשתף ממקום בטוח. נתאמן על הכלים שמתאימים לנו לעבור את התקופה וניצור את מעגל ההשפעה האישי והבית ספרי.

סדנאות מעברים

יוצאים לדרך מעבר לחטיבת בינייםיוצאים לדרך מעבר לחטיבת ביניים

תלמידי כיתות ו' עוברים תהליך של שינוי מבחינת הבגרות ותחושת העצמאות שלהם, וכן, יוצאים לדרך בלתי מוכרת לקראת המעבר לחטה"ב. תקופת הבגרות והבלבול סביב המעבר מצריכים עצירה והתבוננות על מנת לגלות את החוזקות ולבחור יעדים לדרך. בסדנאות שלנו התלמידים יגלו את עצמם ויתכוננו למעבר באופן מיטבי.

תוכנית מעברים B-Friend לכיתות א'תוכנית מעברים B-Friend לכיתות א'

רגע לפני המעבר המרגש של ילדכם לכיתה א' אנו נפגש למסע הכרות עם "חווית המעבר" כאפשרות לכיף, צמיחה והמשגה של ביטחון ושינוי. הסדנאות יבוצעו באופן חוויתי, מטרתן לאפשר מעבר נעים, בטוח ומהנה לפרק החדש בחייהם. בסדנאות נשתמש בשלל דרכים מגוונות. המפגשים נועדו למען היכרות ויצירת קשר ראשוני בין התלמידים.

ליצור שינוי מודעליצור שינוי מודע

"להשתחרר מהעבר וליצור את הכאן ועכשיו"
חלקנו עוברים הרבה שינויים בחיים. לידה, פיטורין, יציאה לגמלאות, שינוי מקום עבודה, שינוי מגורים, פרידה ועוד. השינוי לעיתים נגרם מסיבות מוכרחות שהיקום מוביל את האדם לקראת הייעוד והמסע שלו. זו הדרך לגלות את המקומות המופלאים דרך בחירה. בסדנה נגלה את הכוחות והנרטיבים החדשים ליצירת מעבר ושינוי מתוך בחירה והתחברות לגרעין המיטיב.

לקוחות מספרים

Open chat
1
היי,
רוצים להתייעץ עם רבקה?
לחצו על כפתור >